Bugun...



KUPADA RAKİP ESKİŞEHİRSPOR

KUPADA RAKİP ESKİŞEHİRSPOR

facebook-paylas
Tarih: 04-10-2021 09:00

KUPADA RAKİP ESKİŞEHİRSPOR

Ziraat Türkiye Kupası'nın 3. eleme turunda Alagöz Holding Iğdırspor - Eskişehirspor ile Eşleşti
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kura çekimine, TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve TFF Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra kulüp başkanları ile temsilcileri katıldı.
Tek maç eleme usulüne göre 26, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde oynanacak 3. eleme turu eşleşmeleri şöyle:
Kırşehir Belediyespor -Redoks Darıca Gençlerbirliği, Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor, Serik Belediyespor-Pazarspor, Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdman Yurdu, Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor , Fraport TAV Antalyaspor-Diyarbekirspor, Yılport Samsunspor -Karatay Termal 1922 Konyaspor, MKE Ankaragücü-Somaspor, Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya Futbol Kulübü, Ankaraspor-İnegölspor, Adana Demirspor-Niğde Anadolu Futbol Kulübü, Adanaspor-Adıyaman Futbol Kulübü, Altınordu-Büyükçekmece Tepecikspor, Turgutluspor-Mardin 1969, TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor, Sakaryaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor, Gençlerbirliği -Pendikspor, Manisa Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor, Yukatel Kayserispor-Artvin Hopaspor, Balıkesirspor- Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor, Bereket Sigorta Ümraniyespor-Kahramanmaraşspor, Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970, Akhisarspor-Bergama Belediyespor, Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor,Kırklarelispor-Osmaniyespor Futbol Kulübü, Silahtaroğlu Vanspor -Zonguldak Kömürspor, Menemenspor -Karşıyaka, Ankara Demirspor-Yomraspor, Bodrumspor-Isparta 32 Spor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor, Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor, İstanbulspor-Ergene Velimeşespor, Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor, Çorum -Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor, Uşakspor-Nevşehir Belediyespor, Bursaspor-Ceyhanspor, Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor, Eyüpspor-Bucaspor 1928, Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor, Altay-Belediye Derincespor, Sarıyer -Edirnespor, Tuzlaspor-68 Aksaray Belediyespor, GZT Giresunspor (BAY)






Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI